FREEDOM ORDNANCE FX9P10-FDE FX9P 9mm Luger 31+1 10" Flat Dark Earth - 180393
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
180393
UPC:
MPN:
FX9P10-FDE
Weight:
7.50 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Description
View AllClose
Additional Information
Barrel Length Range:
10" to 10.99"
Grips:
AR15
Weight:
5.47 lbs
Weight Range:
5 lbs to 5.99 lbs
OAL:
25.50"
Sights:
None
Capacity:
31+1
Caliber:
9mm Luger
FireArm:
yes
Safety:
Safety Selector Switch
Barrel Length:
10"